string(123) "Smarty error: [in metadata template line 9]: syntax error: unrecognized tag 'Lytebox' (Smarty_Compiler.class.php, line 590)"
Podívejte se i na náš sortiment papirových tašek od společnosti Bison Invest a.s., více na www.bisoninvest.eu

Plastové obálky e-shop

E-SHOP SÁČKY – s uzavírací páskou
Určeno především pro zásilkové služby, e-shopy a společnosti, které chtějí zvýšit efektivitu procesu balení zboží. Využití e-shop sáčků s lepící (uzavírací) páskou na klopě umožňuje zvýšení produktivity balení rozesílaného zboží a snížení nákladů na balení. Stačí pouze vložit, zalepit páskou a opatřit adresou. Na sáček lze psát lihovým fixem přímo na fólii, nebo opatřit samolepkou.

TYPY:
- s průhmatem pro snadné a pohodlné uchopení balíku pro rozesílání výrobků, u kterých nehrozí poškození nárazem během přepravy (např. textil);
- „na míru“ pro rozesílání výrobků, opatřených zpevňujícím obalem - kartónovou, plastovou krabicí - (např. obuv, hračky, atd.).
- s vložkou z „bublinkové“ protinárazové fólie. Pro rozesílání výrobků plochého tvaru, které je nutno chránit proti nárazům. Vložka z bublinkové folie je součástí sáčku.

Folie
LDPE polyetylenová

Barva folie
standardní je bílá. Další barvy dle dohody.

Vlastnosti
Ideální pro zásilkové služby, e-shopy a společnosti, které chtějí zvýšit efektivitu procesu balení zboží. Využití e-shop sáčků s lepící páskou na klopě umožňuje zvýšení produktivity balení rozesílaného zboží a snížení nákladů na balení. Na sáček lze psát adresu přímo lihovým fixem na fólii.
Předností jsou nízké náklady a jednoduchá manipulace s obalem pro odesílán

Potisk
s reklamním potiskem/logem/sloganem nebo bez potisku

Síla folie
od 30 do 180 mikronů

Rozměry
- šířka od 11 cm do 90 cm
- délka/výška od 15 cm do 170 cm

Minimální náklad
od 2.000 ks – dle rozměrů sáčků

Příprava
tiskové štočky u potisku

Cena
individuální kalkulace