Podívejte se i na náš sortiment papirových tašek od společnosti Bison Invest a.s., více na www.bisoninvest.eu

O firmě

Vážení zákazníci,
chtěli bychom Vám představit naši společnost SPLAST s.r.o. Specializujeme se na výrobu plastových a mikrotenových tašek s reklamním potiskem.
Jako další sortiment nabízíme různé typy obalů z HDPE, LDPE, MDPE, PP, BIO materiálu, např. sáčky na pečivo, obaly na pneumatiky, autopotahy, sáčky do košů, ekologické tašky ze škrobu, netkané textilie a juty, plastové e-shop obálky.
Plastové tašky - igelitky s páskovým uchem, průhmatem, mikrotenové tašky košilky, obaly a sáčky pro Vás vyrobíme s potiskem i bez potisku.

Dokážeme uspokojit menší obchodní firmy i velké společnosti. Máme zkušenosti v oblasti potisku flexotiskovou metodou přímými barvami i cmykem = potisk fotografií.

Zaručujeme kvalitu našich služeb, a proto se na nás obraťe:

ZavolejtePoradímeNavrhneme PotisknemeDodáme!

Grafické návrhy pro vaše reklamní tašky vypracujeme ZDARMA!
Vyrobené tašky zavezeme na místo dodání ZDARMA!

Plastová taška je jednoduchá a přitom vysoce účinná reklama pro obchodní činnost, využitelná pro všechny obory: např. pro potraviny, řeznictví, pekařství, zdravotnictví, školství, veřejné instituce, stavební společnosti, autoprůmysl, knižní vydavatelství, cestovní kanceláře, na výstavy a jiné - používají je téměř všichni.

Naše produkty znáte z prodejen společností Baumax, Obi, Pepsi, Delvita, Minolta, Olympus, O2, Pietro Filipi, Warner Bros a mnoho dalších.

Chybí-li Vám v prodejně nebo firmě vhodná reklamní plastová taška, která by zaujala zákazníky, neváhejte nás kontaktovat, rádi vypracujeme cenovou kalkulaci dle Vašeho přání a potřeb.

Máte zájem o papírové tašky? Kontaktujte naši sesterskou firmu Bison Invest a.s.


www.bisoninvest.eu

E-mail: bison@bisoninvest.eu

Tel.: +420 728 114 409

 

Naše sesterská firma Bison Invest se zabývá výrobou papírových tašek.

Nabízíme širší sortiment tašek: luxusní papírové tašky, které dotvářejí image a podtrhávají význam klienta, standardní typy pro běžné nákupy, např. v potravinách.

Můžeme nabídnout papírové tašky s: plochým uchem, krouceným uchem, bavlněným uchem, případně i proseknutým uchem.

Zaručujeme vysokou kvalitu a profesionální přístup.

Papírové tašky, sáčky a papírové obaly jsou ekologické a tím přispívají k ochraně životního prostředí.

 

Těšíme se na spolupráci.
S pozdravem Sobek V.