Podívejte se i na náš sortiment papirových tašek od společnosti Bison Invest a.s., více na www.bisoninvest.eu

Ekologické tašky

100% BIO taška ze škrobu

Tašky z juty
poptávka
100% BIO taška ze škrobu. Reklamní tašky vyrobené z biodegradační kompostovatelné folie ze surovin kukuřičného, pšeničného a bramborového zmodifikovaného škrobu.
Biokompostovatelný materiál je vyroben z PLA (kys.polymléčná) a surovinou pro výrobu jsou části rostlin. Splňuje normu pro kompostovatelnost -EU 13432 (rozpad 80% materiálu za 180 dní v průmyslové kompostárně) a lze ji označit logem vyhrazeným pro výrobky splňující tuto normu. Výrobky z tohoto materiálu lze likvidovat nejlépe naplněné bioodpadem z domácnosti vložením do nádob na bioodpad. Obecně nepatří do nádob na plastový odpad.
DRUHY TAŠEK:
zpevněný průhmat
páskové ucho
typ košilka
více

OXO taška z polyetylenu s degradujícím přídavkem.

OXO taška z polyetylenu s degradujícím přídavkem.
poptávka
OXO tašky jsou vyrobené z polyetylenu s degradujícím přídavkem/ tzv. „oxo“ = degradující přídavek, jenž urychluje proces rozpadu. Vyrobeno z podobného materiálu jako plastová LDPE taška – tzv. „igelitka“, nebo HDPE mikrotenová taška) a je do něj přidáno aditivum, tzv.startér degradace. Ten způsobí, že pokud člověk vyhodí tuto tašku v přírodě, taška se za přístupu vzduchu a vlhkosti rozpadne ve zkrácené době – cca 2-3 roky. Běžná igelitka má rozpad až 200 let
DRUHY TAŠEK:
zpevněný průhmat
páskové ucho
typ košilka
více

Polypropylenová eko taška

Bavlněná taška tkané polypropylenové
poptávka

Tašky z jsou vyrobeny z ekologického recyklovatelného materiálu. Materiál je pevný, odolný a nealergický. Výhodou těchto tašek je, že mají až několikanásobně vyšší nosnost oproti např. běžným igelitovým taškám.

více

Tašky z juty

Tašky z juty
Jsou vyrobeny z přírodního materiálu – „juty“. Elegantní, stylové,
s klasickými tvary a barvami se dokonale hodí pro každodenní použití. Mohou být použity jako nákupní tašky nebo dárkové balení. Díky kvalitnímu provedení jsou tašky velmi odolné, potah vnitřní strany s laminátem LDPE chrání obsah před poškozením.
poptávka více